Organizator:

Zagraniczni fachowcy fitness w Poznaniu

Podziel się

Od zagranicznych gości możemy poznać sposoby wdrażania rozwiązań, uczyć się o sukcesach i skutecznie przewidywać wyzwania. Właśnie dlatego kongres Polish Fitness Summit stawia również na zagranicznych gości.

Doświadczenia zagranicznych rynków nie mogą i nigdy nie będą odzwierciedlać w pełnej skali doświadczeń właścicieli i managerów polskich klubów fitness. Nie oznacza to bynajmniej, że nie należy z nich korzystać. Przeciwnie! To ogromna wartość. Dlatego zagraniczni goście są niezwykle cenni dla uczestników Polish Fitness Summit.

Eksperci z EuropeActive

Jedną z prelegentek będzie Jana Havrdová prezes Czeskiej Izby Fitness, a także Czeskiej Unii Aerobiku i Fitness FISAF. Z branżą związana jest od kilkunastu lat. Na co dzień czeski rynek fitness reprezentuje na płaszczyźnie biznesowej, legislacyjnej. Havrdová to także zarządu Czeskiej Izby Handlowej oraz członkini Rady Dyrektorów organizacji EuropeActive.

Uczestnikiem panelu będzie również Andreas Paulsen, dyrektor tej organizacji, zrzeszającej wszystkie europejskie organizacje reprezentujące sektor fitness. Paulsen był m.in. dyrektorem zarządzającym w regionie skandynawskim siecią Fit&Sund - jednym z pierwszych w Europie konceptów łączących branżę zdrowotną i medyczną z klubami fitness.

Doświadczony manager z Irlandii

Kolejnym zagranicznym gościem będzie Alan Leach, który z branżą fitness związany jest od 34 lat. Pierwszym klubem, w którym pracował (przez 18 lat!) był irlandzki Dundrun Gym. W 2005 r. poprowadził od podstaw klub premium West Wood Club. Po 13 latach pracy został jego prezesem. Obecnie klub posiada 35 tys. aktywnych klubowiczów. Leach jest specjalistą sprzedaży i marketingu, a aktualnie zarządza sześcioma klubami premium (największy ma powierzchnię 11 tys. m kw).

Międzynarodowy panel dyskusyjny podczas Polish Fintess Summmit będzie gościł ekspertów z Danii, Irlandii, Włoch, Czech i Rumunii. Rynek fitness jest w nich, w wielu aspektach, zbliżony do polskiego.

Polish Fintess Summit obędzie się 13-14 maja w Poznaniu.

Bilety są już dostępne na:

Bilety Jak zarządzać klubem? Znamy pierwszych ekspertów Polish Fitness Summit