Organizator:

Pół wieku bez kompromisów

Podziel się

Marka Olymp powstała w 1972 r. i wniosła ogromny wkład w rozwój sprzętu dla sportowców. Od 50 lat firma produkuje najwyższej jakości sprzęt fitness, głównie do użytku komercyjnego, ale także do celów indywidualnych i rehabilitacyjnych. Jak zapewniają jej przedstawiciele, w zakresie wydajności treningów, Olymp nie uznaje kompromisów. Od 2022 r. firma współpracuje z Core Health & Fitness – światowym gigantem na rynku.

Dzięki bogatemu doświadczeniu i ogromnemu know-how produkty firmy Olymp są dopracowane w każdym calu i rozpoznawane przez klientów w Polsce i Europie.

Ich trwałość i niezawodność gwarantuje zastosowanie do produkcji najlepszych materiałów. Same maszyny są nowoczesne i ergonomiczne. Właśnie dlatego od pół wieku Olymp toruje drogę dla produktów wysokiej jakości, zaprojektowanych z myślą o budowaniu siły i wytrzymałości. Produkty Olymp zostały zaprojektowane, aby pasowały do codziennych treningów i stylu życia każdego, kto z nich korzysta.

Portfolio obejmuje maszyny siłowe, ławki, stojaki i urządzenia wielostanowiskowe, przeznaczone do sal gimnastycznych, klubów sportowych i innych obiektów, w których połączenie doskonałych właściwości biomechanicznych i trwałości jest priorytetem. Produkowany przez Olymp sprzęt został zaprojektowany z myślą o trwałości i jest dokładnie testowany w celu oceny zgodności, wytrzymałości, naprężeń rozciągających, deformacji, wstrząsów. Nasz sprzęt budujemy również z myślą o zapewnieniu maksymalnej trwałości i niezawodności nawet po wielu latach użytkowania.

„Nie akceptujemy żadnych kompromisów w zakresie wydajności treningów, dlatego nasz sprzęt zapewnia najlepsze trajektorie ruchu i najlepszy rozkład obciążenia, umożliwiając użytkownikom cieszenie się naturalnymi ruchami, jednocześnie maksymalizując zaangażowanie mięśni i utrzymując optymalny moment obrotowy przez cały zakres ruchu” – zapewniają przedstawiciele Olymp.

Od 2022 r. Olymp SA podjął współpracę ze światowym gigantem w branży produktów dla branż fitness – Core Health & Fitness. Mariaż urządzeń siłowych i rozwiązań kardio od Core Health & Fitness pozwolił firmie na prężny rozwój i sukces we współpracy z liczącymi się na polskim rynku operatorami klubów fitness.

O jakości i niezawodności produktów Olymp i Core Health & Fitness będzie można przekonać się podczas kongresu Polish Fitness Summit.

Co, gdzie, kiedy