Organizator:

Od trenera do biznesmena

Podziel się

Jak skutecznie połączyć zdobywane przez lata umiejętności i przekuć je w dobrze prosperujący biznes? O tym opowiedzą kolejni znamienici goście Polish Fitness Summit.

Kongres Polish Fitness Summit odbędzie się już 13 i 14 maja na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Lider prężnego biznesu

Jednym z ekspertem, który połączy doświadczenia właścicieli sieci klubów i trenerów personalnych będzie Bartosz Surowy. To twórca planów treningowych z użyciem metody EMS i założyciel największej w tej części Europy sieci Studiów Treningu personalnego EMS Bodytec20+. 20 stworzonych przez niego studiów działa obecnie w sześciu miastach w Polsce. Co ciekawe, 19 spośród nich powstało tylko w ciągu dwóch lat. Taki przyrost pokazuje, jak prężna i silna może być dobrze przygotowana i dobrze funkcjonująca marka

O zainteresowaniu nią i jej wartości świadczy też fakt, że Bartosz Surowy założył również Akademię Bodytec, w której szkoli i certyfikuje trenerów EMS.

Podczas kongresu Polish Fitness Summit opowie o swoim przepisie na sukces, ale również zdradzi kilka tajemnic.

Ze statku do własnej marki

Doskonałym przykładem przełożenia sukcesu trenerskiego na managerski jest Vlad Ronea – założyciel 18Gym Fitness Club, 18 Beauty Center, 19 Fitness Academy oraz autor książki „Detox Slim”.

Swoją karierę rozpoczynał jako trener na statkach wycieczkowych, potem jako trener personalny, a następnie dyrektor ds. fitness. Zdobyte doświadczenie przełożył na sukces. Kluby pod stworzoną przez niego marką 18Gym działają w 15 lokalizacjach. Do tego należy dodać dwie franczyzy i sześć salonów urody.

Takie kompleksowe podejście do klienta z pewnością będzie stanowiło wartość jego wystąpień podczas Polish Fitness Summit.

Organizatorami wydarzenia są Polska Federacja Fitness i Grupa MTP. Bilety na kongres dostępne są na 

O czym jeszcze porozmawiamy? Bilety