Organizator:

Niepowtarzalna jakość, design i ekologia sprzętu sportowego

Podziel się

W ciągu 22 lat działalności, firma IMG Fitness zdobyła w Polsce pozycję lidera wśród dostawców kompleksowego wyposażenia dla fitnessu. W tym czasie wyposażyła ponad 570 obiektów, do których dostarczyła dziesiątki tysięcy urządzeń.

W swoim portfolio ma największe sieci klubów, takich jak Calypso Fitness, Fitness Academy, Platinum Fitness, Smart Gym, Fabryka formy, Saturn Fitness, Total fitness, Zdrofit, Jatomi, Fit Forma).

Wyposaża także siłownie hotelowe i najlepsze kluby i lokale w Polsce. Warto dodać, że IMG Fitness wyposażyła w sprzęt też ponad 150 jednostek wojskowych.

Marki IMG wzajemnie się uzupełniają. Gipara Fitness to producent profesjonalnych akcesoriów sportowych, a SportArt Fitness to wyłączny dystrybutor urządzeń fitness, który w swojej ofercie posiada sprzęt cardio odzyskujący prąd z lini ECO-POWR™, który umożliwia zwrot wygenerowanej energii elektrycznej przed klubowiczów.

Ten team żyje z pasji do sportu, wprowadza innowacje, ustanawia nowe standardy, kształtuje światopogląd. To więcej niż praca. To nasza motywacja do działania. To niepowtarzalna tożsamość profesjonalnych akcesoriów i sprzętu sportowego.

„Marki IMG to unikalny sposób połączenia tego co sprawia, że amator staje się sportowcem, a sportowiec osiąga jeszcze lepsze wyniki. Nasze produkty przełamują bariery, wyznaczają trendy i biją rekordy.” – czytamy na stronie IMG. Sztanga to nie tylko gryf zakończony obciążnikami, hantel to nie tylko ciężarek do dźwigania, a torba czy plecak, to nie tylko worek noszony na ramionach.

„Wszystko, co robimy, roimy jednej podstawowej zasady: jesteśmy tu dla Ciebie. Naszą ambicją jest Twój sukces” – podkreślają. Wspominają o akcesoriach promowanych przez IMG, warto wspomnieć choćby o macie fitness, która jako jedyna na świecie zrobiona została w 86 proc. z trzciny cukrowej.

Przedstawicieli IMG Fitness będzie można spotkać podczas kongresu Polish Fitness Summit.

Najnowszy Katalog Gipara można znaleźć tutaj

Sklep Gipara