Organizator:

Jak zarządzać klubem? Znamy pierwszych ekspertów Polish Fitness Summit

Podziel się

Właściciele sieci klubów, twórcy uznanych i cenionych marek, ludzie, którzy na branży fitness znają się jak mało kto. 13 i 14 maja pojawią się w Poznaniu i podczas kongresu Polish Fitness Summit podzielą się wiedzą i doświadczeniem.

 

Kongresowi Polish Fitness Summit od początku przyświeca hasło „owners for owners”, czyli „właściciele dla właścicieli”. Eksperci z branży fitness, którzy przez lata odnosili w niej sukcesy, opowiedzą o swoich doświadczeniach podczas dwóch dni prelekcji i nieformalnych spotkań.

Fabryka Formy jako wzór

Sebastian Gazda działa w branży fitness niemal 15 lat i jest jednym ze współzałożycieli marki Fabryka Formy. Budował i zarządzał także siecią dystrybucji rozwiązań dla branży. Aktualnie rozwija sieć klubów Fitness Up, w której pełni rolę partnera zarządzającego i dyrektora generalnego. Aktywnie wspiera branżę fitness. W czasie pandemii pomógł w zarządzaniu setce klubów

Gazda jest też współorganizatorem i wykładowcą w programie szkoleniowym dla właścicieli managerów branży fitness, czyli Fitness Coaching. Podczas Polish Fitness Summit bezcenne będzie jego dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu, marketingu i sprzedaży zdobywane również w innych branżach.

Franczyza klubów fitness

Kolejnym ekspertem podczas kongresu Polish Fitness Summit będzie Łukasz Dojka, założyciel sieci klubów Xtreme Fitness Gyms.

Kilkunastoletnia współpraca z najlepszymi operatorami klubów fitness na świecie zaowocowała m.in. stworzeniem pierwszego w Polsce, skutecznego modelu franczyzowego klubów fitness.

Sieć liczy ponad 50 klubów, ale ambitne plany założyciela sięgają co najmniej roku 2027, gdy pod szyldem prowadzonej przez niego marki ma powstać 227 rentownych klubów. Planuje też ekspancję na rynki zagraniczne.

W branży fitness uważany jest za jednego z największych liderów, który chętnie dzieli się swoją wiedzą i pomysłami. Część z nich zaprezentuje także podczas prelekcji na Polish Fitness Summit.

Doświadczony manager fitness

Ekspertem, który doskonale uzupełni segment dotyczący zarządzania będzie Adam Śliwiński, absolwent University of Munster, Mid Sweden University oraz szkoły biznesu INSEAD – Bartelsmann Executive Program, Strategy & Innovation. To także doświadczony manager, zarządzający obecnie siecią Total Fitness.

Ekspert w otwieraniu klubów

Swoją wiedzą podzieli się również Dariusz Kandziora, czyli właściciel sieci klubów Interfit Club oraz przewodniczący Rady Nadzorczej Polskiej Federacji Fitness. Jego specjalizacją jest otwieranie i prowadzenie nowych klubów fitness i tę wiedzę przekaże uczestnikom kongresu Polish Fitness Summit.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-14 maja, w Poznań Congress Center na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Bilety na wydarzenie dostępne są na stronie

Bilety O czym jeszcze porozmawiamy?